Netgear Switching
NTGGS748TP Netgear Pro-Safe 48 poorten GE PoE SMART SWITCH
Smart Managed 19” Rackmount Switch
48 poorten 10/100/1000 Mbps auto-sensing
48 poorten PoE, Max. PoE: 384W
4 SFP voor GBIC modules mbv NTGAGM731F
 
 
 
 NTGFS105 Netgear ProSafe 5 Port 10/100 netwerkswitch
 
 
 
 
 NTGFS108P Netgear FS108P - 8 port switch 10/100 Mbit
10/100 Mbit
Op 4 poorten POE
 
 
 
 
 NTGFS116P Netgear FS116P - 16 port switch 10/100 Mbit
10/100 Mbit
Op 8 poorten POE
 
 
 
 
 NTGFS726TP Netgear FS726TP - 24 port 10/100 Mbit
10/100 Mbit
Op 12 poorten POE
2 SFP voor GBIC modules mbv NTGAGM731F
 
 
 
 
 NTGFS728TP Netgear FS728TP - 24 port switch 10/100 Mbit
10/100 Mbit
Op 24 poorten POE
4 poorten 1 Gbps
2 SFP voor GBIC modules mbv NTGAGM731F
 
 
 
 
 NTFS750T2 Netgear FS750T2 - 48 port switch 10/100 Mbit
10/100 Mbit
2 poorten 1 Gbps
2 SFP voor GBIC modules mbv NTGAGM731F
 
 
 
 NTGGS108 Netgear GS108 - ProSafe 8 port Gigabit Switch
8 poorten 10/100/1000 Mbit
 
 
 
 
 NTGGS724T Netgear GS724T - 24 port Gigabit Smart switch
24 poorten 10/100/1000 Mbps
2 SFP voor GBIC modules mbv NTGAGM731F
 
 
 
 
 NTGGSM7328S Netgear GSM7328S - 24 port Gigabit switch
24 poorten 10/100/1000 Mbps
4 poorten Gbps
4 SFP voor GBIC modules mbv NTGAGM731F
Stackable
 
 
 
 
 NTGAGM731F Netgear GBIC module 1000Base-SX Fiber SFP
Geschikt voor 50um en 62.5um multimode glasfiber
LC connectoren
Te gebruiken met: GSM7328S,7352S,7324,7312,7248 en 7212
FSM7352S,7328S,7326P,FS726TP, FS728TP en FS750T2
 
 
 
 
 NTGXAVB101 Netgear XAVB101 - Powerline AV Ethernet Adapter kit
Set voor netwerk communicatie via spanningsnet
Twee adapters met één 10/100 Mbps ethernet poort
Ondersteunt 100-240V en 50-60Hz
Omgeving: 0-40 ºC & 10% to 90% niet condenserend
Tot 10 producten uit deze serie ondersteunt